6 Mart 2021 Yazarı admin 0

Son dakika spor haberleri | Khabib’den flaş itiraf! İşte Cristiano Ronaldo’nun en büyük korkusu


Ringlerden emekli olan dünyaca ünlü eski UFK dövüşçüsü Khabib Nurmagomedov, Cristiano Ronaldo ile ilgili bilinmeyen bir gerçeği açıkladı.

Khabib, katıldığı programda Cristiano Ronaldo’nun oğlu hakkında telaş duyduğunu söyledi.

Ronaldo ile sık sık konuştuklarını vurgulayan Khabib Nurmagomedov, “Onunla daima sohbet ediyoruz. Sık sık mesajlaşıyoruz. Son konuşmamızda motivasyon kaynakları hakkında konuştuk” dedi.

OĞLUNUN YERİNE GEÇMESİNİ İSTİYOR

Khabib Nurmagomedov kelamlarını “Ronaldo bana oğlunun onun yerine geçmesini istediğini söyledi. Lakin oğlunun bunu başaramayacağından korkuyor” tabirleriyle sürdürdü.

AÇLIK VE İRADE

Ronaldo’nun oğlu Cristiano Jr’ın motivasyon kaynağının eksik olduğundan endişelendiğini lisana getiren Khabib, “Cristiano çocukken sadece bir çift krampona sahip olmayı hayal ettiğini söyledi. Lakin şu an oğlu her şeye sahip. Oğlunun birebir açlığı, iradeyi hissetmeyeceğinden korkuyor. Her şeye sahip olduğunuzda yanlışsız motivasyonu bulmak zordur” halinde konuştu.

RONALDO DAHA EVVEL AÇIKLAMIŞTI

Daha evvel bu husus hakkında Portekiz basınına demeç veren Ronaldo, “Bu dünyada her şeyin kolay olduğunu düşünüyorlar. Hayat kalitesi, konutlar, otomobiller, giysinler… Her şeyin kucağına düştüğünü düşüyorlar. Tüm çocuklara ve oğluma bunun aksisini aşılamaya çalışıyorum. Bunların, sırf yetenekle elde edilmediğini aktarmaya çalışıyorum” demişti.

HER 108 DAKİKA BİR GOL

Hürriyet’in haberine nazaran son 15 yıla Lionel Messi ile birlikte damgasını vuran Cristiano Ronaldo, Spezia maçıyla birlikte profesyonel mesleğinde 600. lig maçına çıkmıştı. Bu maçlara 469 gol sığdıran Cristiano Ronaldo, her 108 dakikada bir gol üretmiş oldu.

Real Madrid: 292 maç
Manchester United: 196 maç
Juventus: 85 maç
Sporting Lizbon: 25 maç